Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 19/06/1396 - 11:51
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیت جنسیتنزولی نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-10-250-02 مباني مهندسي برق 3 70 زن محمدرضا شيباني چهار شنبه
دو شنبه
شنبه
20:00 - 21:00
13:30 - 15:00

كلاس 16 مجتمع ابوريحان
1394/03/16 08:30 - 11:30
17-30-150-02 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 150 زن امير خورسندي
الهام محمودزاده
علي شريفي پور
شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 تالار1 1394/03/19 13:30 - 16:30
17-30-150-05 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 150 زن علي شريفي پور سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 تالار1 1394/03/19 13:30 - 16:30
17-18-605-01 بهينه سازي محدب 3 12 مختلط فروغ السادات طباطباء شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1394/03/24 09:00 - 12:00
17-18-595-01 روشهاي عددي در الكترومغناطيس 3 12 مختلط ذاكرحسين فيروزه دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1394/04/01 09:00 - 12:00
17-30-217-01 ساختمانهاي گسسته 3 40 مختلط فاطمه آقائي دمني شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00 برق31 1394/03/28 13:30 - 16:30
17-18-593-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 12 مختلط محمد مهدي نقش سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1394/03/27 09:00 - 12:00
17-30-120-01 مباني فناوري اطلاعات 3 30 مختلط زهرا بهارلوئي سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1394/03/31 13:30 - 16:30
17-18-563-01 تئوري پراكندگي امواج 3 12 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1394/03/16 09:00 - 12:00
17-18-572-01 اپتيك فوريه 3 12 مختلط مسعود عمومي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1394/03/19 09:00 - 12:00
17-18-556-01 راديو نرم افزاري و سيستم هاي راديويي شناختمند 3 12 مختلط محمدجواد اميدي سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1394/04/01 09:00 - 12:00
17-18-544-01 پروتكلهاي امن درشبكه 3 12 مختلط مهدي برنج كوب سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1394/03/17 09:00 - 12:00
17-18-551-01 مباحث ويژه دردي اس پي 3 12 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1394/04/01 09:00 - 12:00
17-18-573-01 سيستمهاي سوئيچينگ 3 12 مختلط حسين سعيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1394/03/19 09:00 - 12:00
17-18-588-01 فيبر نوري 3 12 مختلط رضا صفيان يك شنبه
شنبه
13:30 - 15:00 كلاس 2 مجتمع ابوريحان
اتاق سمينار1 برق
1394/03/28 09:00 - 12:00
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 12 مختلط مهدي مهدوي يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 برق30 1394/03/16 09:00 - 12:00
17-18-586-01 آنتن پيشرفته 3 12 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1394/03/23 09:00 - 12:00
17-30-217-02 ساختمانهاي گسسته 3 40 مختلط عبدالرحيم بهرامي شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00 برق33 1394/03/28 13:30 - 16:30
17-32-204-07 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط محمدعلي منتظري دو شنبه 16:30 - 19:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-09 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط مسعودرضا هاشمي سه شنبه 13:30 - 16:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-10 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط نادر كريمي شنبه 16:30 - 19:30
17-32-204-06 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط مجيد نبي دو شنبه 13:30 - 16:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-05 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 08:00 - 11:00 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-01 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-03 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط محمدعلي منتظري يك شنبه 13:30 - 16:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-04 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط نادر كريمي يك شنبه 16:30 - 19:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-207-01 مباني مدارهاي الكتريكي و الكترونيكي 3 49 مختلط حامد نريماني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1394/03/25 13:30 - 16:30
17-32-208-01 معماري و سازمان كامپيوتر 3 35 مختلط شادرخ سماوي
سالومه كاظمي نيا
چهار شنبه
دو شنبه
شنبه
20:00 - 21:00
08:00 - 09:30

برق34
1394/03/20 08:30 - 11:30
17-32-208-02 معماري و سازمان كامپيوتر 3 40 مختلط محمدعلي منتظري شنبه 11:00 - 12:30 برق31 1394/03/20 08:30 - 11:30
17-32-203-03 طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 3 50 مختلط نادر كريمي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 برق33 1394/03/18 13:30 - 16:30
17-30-425-01 انتقال اطلاعات وشبكه هاي كامپيوتري 3 55 مختلط محمد مهدي نقش
پيمان كاظمي ورنامخواستي
دو شنبه
يك شنبه
شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
سالن اجتماعات
1394/03/28 13:30 - 16:30
17-30-499-01 مباحث ويژه دركامپيوتر 3 40 مختلط امين بابادي
غلامرضا اسلامي نصير
يك شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 9 مجتمع ابوريحان
1394/03/20 08:30 - 11:30
17-32-203-01 طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 3 49 مختلط محمدعلي منتظري دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق32 1394/03/18 13:30 - 16:30
17-32-203-02 طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 3 62 مختلط نادر كريمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق33 1394/03/18 13:30 - 16:30
17-18-533-01 تخمين خطي واشكارسازي 3 12 مختلط محمدرضا تابان شنبه 09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1394/03/28 09:00 - 12:00
17-18-404-03 آز مدارهاي مخابراتي 1 12 مختلط رضا كريم زاده
اطهر آذري
اساتيد گروه آموزشي
چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-18-404-02 آز مدارهاي مخابراتي 1 12 مختلط اطهر آذري
ذاكرحسين فيروزه
رضا كريم زاده
دو شنبه 13:30 - 16:30 آز مدار مخابراتي
17-18-404-01 آز مدارهاي مخابراتي 1 12 مختلط اطهر آذري
اساتيد گروه آموزشي
رضا كريم زاده
يك شنبه 13:30 - 16:30 آز مدار مخابراتي
17-18-406-01 آز مخابرات ديجيتال 1 8 مختلط محمدجواد اميدي سه شنبه 13:30 - 16:30 آز مخابرات ديجيتال
17-18-415-01 آزمايشگاه الكترونيك و مخابرات نوري 1 9 مختلط رامين عمادي
رضا صفيان
دو شنبه 16:30 - 19:30
17-18-417-01 مايكروويو 1 3 30 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد سه شنبه
يك شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1394/03/17 13:30 - 16:30
17-18-425-01 مدارهاي مخابراتي 3 30 مختلط ذاكرحسين فيروزه
علي رمضاني وركاني
يك شنبه 15:00 - 16:30 برق33 1394/03/20 08:30 - 11:30
17-18-416-01 مخابرات و الكترونيك نوري 3 30 مختلط مسعود عمومي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1394/03/26 08:30 - 11:30
17-18-402-01 آز اف -پي -جي -ا 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30 آز اف پي جي آ
17-18-303-01 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط حسين واعظي
مهدي مهدوي
يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1394/03/28 13:30 - 16:30
17-10-104-01 مدارهاي الكتريكي 1 2 36 مختلط محمدرضا احمدزاده شنبه 11:00 - 12:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1394/03/23 08:30 - 11:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف