Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 19/06/1396 - 11:51
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-18-525-01 رمزنگاري 3 12 مختلط محمد دخيل عليان سه شنبه 09:30 - 11:00 برق29 1394/10/21 09:00 - 12:00
17-18-529-02 پردازش سيگنالهاي تصويري 3 13 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1394/10/20 09:00 - 12:00
17-18-532-01 سيستمهاي رادار 3 12 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1394/10/27 09:00 - 12:00
17-18-555-01 مخابرات ديجيتال پيشرفته 3 12 مختلط محمدجواد اميدي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1394/10/14 09:00 - 12:00
17-18-561-01 الكترومغناطيس پيشرفته 3 15 مختلط ذاكرحسين فيروزه يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 13 مجتمع ابوريحان 1394/10/12 09:00 - 12:00
17-18-566-01 شبكه هاي مخابرات بي سيم 3 12 مختلط فرامرز هندسي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1394/10/23 09:00 - 12:00
17-18-574-01 سيستم هاي مخابرات نوري 3 17 مختلط اصغر غلامي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 102 مجتمع خوارزمي 1394/10/17 09:00 - 12:00
17-18-576-01 شبكه هاي نوري 3 12 مختلط فروغ السادات طباطباء شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 6 مجتمع ابوريحان 1394/10/22 09:00 - 12:00
17-18-584-01 طراحي مدارهاي فعال مايكروويو 3 12 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1394/10/27 14:00 - 17:00
17-18-589-01 مباني فوتونيك 3 14 مختلط مسعود عمومي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1394/10/21 09:00 - 12:00
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 12 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1394/10/16 09:00 - 12:00
17-18-594-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 10 مختلط شادرخ سماوي
نادر كريمي
شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1394/10/17 09:00 - 12:00
17-18-605-01 بهينه سازي محدب 3 12 مختلط محمد مهدي نقش شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1394/10/24 09:00 - 12:00
17-18-903-01 سمينار ( ارشد مخابرات) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-30-101-01 كارگاه كامپيوتر 1 16 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 08:00 - 11:00
17-30-101-02 كارگاه كامپيوتر 1 16 مختلط مازيار پالهنگ شنبه 13:30 - 16:30
17-30-101-03 كارگاه كامپيوتر 1 16 مختلط مازيار پالهنگ دو شنبه 08:00 - 11:00
17-30-101-04 كارگاه كامپيوتر 1 16 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-30-101-05 كارگاه كامپيوتر 1 16 مختلط مازيار پالهنگ چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-30-103-01 آشنايي با مهندسي كامپيوتر 1 75 مختلط نادر كريمي
محمدحسين منشئي
احسان يزديان
چهار شنبه 09:00 - 10:00 برق33 1394/10/21 08:30 - 11:30
17-30-115-01 مباني برنامه سازي كامپيوتر و آز 4 70 مختلط مجيد نبي شنبه
دو شنبه
چهار شنبه
15:00 - 16:30
08:00 - 09:00
برق33
1394/10/15 08:30 - 11:30
17-30-115-02 مباني برنامه سازي كامپيوتر و آز 4 70 مختلط مريم موزراني يك شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
15:00 - 16:30
08:00 - 09:00
كلاس 9 مجتمع ابوريحان
1394/10/15 08:30 - 11:30
17-30-150-01 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 50 مختلط محمد مهدي نقش شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 106 مجتمع خوارزمي 1394/10/15 13:30 - 16:30
17-30-150-02 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 100 مختلط منصوره اژه اي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 تالار1 1394/10/15 13:30 - 16:30
17-30-150-03 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 88 مختلط ايمان ايزدي نجف آبادي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 007 مجتمع خوارزمي 1394/10/15 13:30 - 16:30
17-30-150-04 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 100 مختلط علي فانيان يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 تالار1 1394/10/15 13:30 - 16:30
17-30-150-05 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 120 مختلط علي شريفي پور يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 تالار1 1394/10/15 13:30 - 16:30
17-30-150-06 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 120 مختلط علي شريفي پور يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 تالار1 1394/10/15 13:30 - 16:30
17-30-155-01 مباني كامپيوتروبرنامه سازي 3 60 مختلط بهزاد نظري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1394/10/24 08:30 - 11:30
17-30-155-02 مباني كامپيوتروبرنامه سازي 3 60 مختلط بهزاد نظري يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1394/10/24 08:30 - 11:30
17-30-155-03 مباني كامپيوتروبرنامه سازي 3 60 مختلط منصوره اژه اي شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00 سالن اجتماعات 1394/10/24 08:30 - 11:30
17-30-499-02 مباحث ويژه دركامپيوتر 3 30 مختلط امين قلمي اسگويي شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00 برق33 1394/10/12 13:30 - 16:30
17-32-203-01 طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 3 50 مختلط نادر كريمي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق33 1394/10/27 08:30 - 11:30
17-32-203-02 طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 3 45 مختلط نادر كريمي شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00 برق29 1394/10/27 08:30 - 11:30
17-32-204-01 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 22 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 08:00 - 11:00 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-02 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 23 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-204-05 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 1 1 20 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30 آز مدارهاي منطقي
17-32-207-01 مباني مدارهاي الكتريكي و الكترونيكي 3 30 مختلط حامد نريماني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1394/10/24 08:30 - 11:30
17-32-208-01 معماري و سازمان كامپيوتر 3 30 مختلط شادرخ سماوي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق31 1394/10/27 08:30 - 11:30
17-32-303-01 طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 3 50 مختلط نادر كريمي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 16 مجتمع ابوريحان 1394/10/14 13:30 - 16:30
17-32-303-02 طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 3 50 مختلط وحيد غفاري نيا يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1394/10/14 13:30 - 16:30
17-32-303-03 طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 3 50 مختلط وحيد غفاري نيا شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1394/10/14 13:30 - 16:30
17-32-304-02 آز معماري كامپيوتر 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-32-308-01 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 1 14 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 08:00 - 11:00
17-32-308-02 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 1 14 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-32-308-04 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 1 14 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 08:00 - 11:00
17-32-312-01 ريزپردازنده 3 50 مختلط مهران صفاياني يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 برق34 1394/10/27 13:30 - 16:30
17-32-316-01 سيستم هاي تعبيه شده 3 30 مختلط مهران صفاياني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1394/10/26 08:30 - 11:30
17-32-401-01 آزمايشگاه ريزپردازنده 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-32-401-02 آزمايشگاه ريزپردازنده 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-32-409-01 آشنايي با رباتيك و اتوماسيون 3 30 مختلط مازيار پالهنگ يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1394/10/23 08:30 - 11:30
17-32-420-01 طراحي سيستمهاي وي ال اس اي 3 30 مختلط نسرين رضايي حسين آبادي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1394/10/16 08:30 - 11:30
17-32-513-01 معماري كامپيوتر پيشرفته 3 13 مختلط شادرخ سماوي شنبه 09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1394/10/12 09:00 - 12:00

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف