Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 20/03/1395 - 13:53
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیتنزولی جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-16-526-01 سيستمهاي تشخيص و شناسايي عيب 3 10 مختلط نجمه زماني
جواد عسگري مارناني
دو شنبه
يك شنبه
شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
اتاق سمينار2 برق
1395/03/24 09:00 - 12:00
17-16-528-01 سيستمهاي كنترل فازي 3 10 مختلط فريد شيخ الاسلام يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1395/03/20 09:00 - 12:00
17-12-522-01 طراحي مدارات وي ال اس اي 3 10 مختلط سيد مسعود سيدي
بهرام رشيدي
شنبه
دو شنبه
20:00 - 21:00
09:30 - 11:00

اتاق سمينار1 برق
1395/03/16 09:00 - 12:00
17-34-452-01 آزمايشگاه پايگاه داده ها 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي
ميلاد مرادي وستگاني
سارا رنجبران
چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-10-791-01 مباحث پيشرفته در مهندسي برق 1 3 10 مختلط رسول دهقاني سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1395/03/27 09:00 - 12:00
17-18-519-01 تئوري آشكارسازي 3 10 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1395/03/24 09:00 - 12:00
17-34-535-01 امنيت شبكه 3 10 مختلط علي فانيان
داوود سالاري پناه فيروزابادي
شنبه
يك شنبه
سه شنبه
20:00 - 21:00
08:00 - 09:30

كلاس 4 مجتمع ابوريحان
1395/03/27 09:00 - 12:00
17-34-531-01 پردازش هاي تكاملي 3 10 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/03/16 09:00 - 12:00
17-34-529-01 شبكه هاي عصبي 3 10 مختلط محمدرضا احمدزاده سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/04/02 09:00 - 12:00
17-12-521-01 طراحي مدارهاي الكترونيكي در فركانس بالا 3 10 مختلط اصغر غلامي سه شنبه
يك شنبه
15:00 - 16:30 1395/03/30 09:00 - 12:00
17-18-502-01 آزمايشگاه شبكه 1 1 10 مختلط علي فانيان
سيدمحمدجواد حسيني
شنبه 13:30 - 16:30
17-16-534-01 كنترل مقاوم 3 10 مختلط محسن مجيري فروشاني يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/03/27 09:00 - 12:00
17-16-540-01 شبكه هاي نروفازي و محاسبات نرم 3 10 مختلط مريم ذكري سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1395/03/30 09:00 - 12:00
17-16-691-01 مباحث ويژه دركنترل 1 3 10 مختلط ايمان ايزدي نجف آبادي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1395/04/03 09:00 - 12:00
17-18-586-01 آنتن پيشرفته 3 10 مختلط محسن مداح علي سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1395/03/27 09:00 - 12:00
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 10 مختلط مهدي مهدوي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1395/04/01 09:00 - 12:00
17-18-551-01 مباحث ويژه دردي اس پي 3 10 مختلط سعيد صدري سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1395/03/19 09:00 - 12:00
17-18-544-01 پروتكلهاي امن درشبكه 3 10 مختلط مهدي برنج كوب سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1395/03/30 09:00 - 12:00
17-16-539-01 ابزار دقيق پيشرفته 3 10 مختلط كبري قاسمي آقبلاغي
جعفر قيصري
دو شنبه
شنبه
20:00 - 21:00
08:00 - 09:30

برق29
1395/03/25 09:00 - 12:00
17-14-403-01 آزمايشگاه سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 10 مختلط غلامرضا يوسفي
يوسف سعيدي
شنبه 13:30 - 16:30
17-14-403-02 آزمايشگاه سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 10 مختلط غلامرضا يوسفي
امين ربانيان
چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-32-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 10 مختلط محمدعلي منتظري
عارف كريمي افشار
دو شنبه
شنبه
چهار شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
كلاس 8 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس
1395/03/17 09:00 - 12:00
17-32-520-01 تصديق صحت سخت افزار 3 10 مختلط مجيد نبي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1395/03/24 09:00 - 12:00
17-32-592-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 10 مختلط محمدحسين منشئي سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار1 برق 1395/03/29 09:00 - 12:00
17-32-514-01 پردازش موازي 3 10 مختلط مسعودرضا هاشمي سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/04/03 09:00 - 12:00
17-16-524-01 سيستمهاي كنترل چندمتغيره 3 10 مختلط حميد كلانتري دهقي
جواد عسگري مارناني
يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 1 مجتمع ابوريحان
1395/04/01 09:00 - 12:00
17-18-428-01 آزمايشگاه مايكروويو 1 10 مختلط محمد اذري
ابوالقاسم زيدابادي نژاد
چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-18-595-01 روشهاي عددي در الكترومغناطيس 3 10 مختلط ذاكرحسين فيروزه يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1395/03/16 09:00 - 12:00
17-18-573-01 سيستمهاي سوئيچينگ 3 10 مختلط حسين سعيدي سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1395/03/17 09:00 - 12:00
17-14-556-01 برنامه ريزي درسيستمهاي قدرت 3 10 مختلط سارينه هاكپيان دولت آبادي
محمدامين لطيفي
شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
برق30
1395/03/20 09:00 - 12:00
17-14-537-01 كنترل برداري ماشينهاي جريان متناوب 3 10 مختلط محمد ابراهيمي سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق33 1395/03/22 09:00 - 12:00
17-34-545-01 داده كاوي 3 10 مختلط ناصر قديري مدرس شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1395/03/20 09:00 - 12:00
17-14-585-01 كيفيت توان در شبكه هاي الكتريكي 3 10 مختلط مهدي معلم يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1395/03/31 09:00 - 12:00
17-18-567-01 مديريت شبكه 3 11 مختلط فرامرز هندسي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1395/03/25 09:00 - 12:00
17-18-529-01 پردازش سيگنالهاي تصويري 3 12 مختلط بهزاد نظري سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار2 برق 1395/03/23 09:00 - 12:00
17-18-522-01 كدگذاري كانال 3 12 مختلط محمد دخيل عليان شنبه 11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1395/03/20 09:00 - 12:00

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف