Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 19/06/1396 - 11:51
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیتنزولی جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-18-520-01 فيلترهاي وفقي 3 10 مختلط علي محمد دوست حسيني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1395/10/26 09:30 - 12:30
17-18-525-01 رمزنگاري 3 10 مختلط سيدمحمد دخيل عليان شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1395/10/23 09:30 - 12:30
17-18-518-01 تئوري پيشرفته مخابرات 3 10 مختلط حامد نريماني سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 8 مجتمع ابوريحان 1395/10/23 09:30 - 12:30
17-34-217-01 برنامه سازي پيشرفته 3 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه
شنبه
13:30 - 15:00 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-32-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 10 مختلط محمد مهدي نقش دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1395/10/11 09:30 - 12:30
17-14-691-01 مباحث ويژه درقدرت 3 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي 1395/10/12 09:30 - 12:30
17-34-518-01 سيستم هاي چند عاملي 3 10 مختلط محمدحسين منشئي سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1395/10/20 09:30 - 12:30
17-16-550-01 شناسائي سيستم ها 3 10 مختلط مريم ذكري سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1395/10/20 09:30 - 12:30
17-18-532-01 سيستمهاي رادار 3 10 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1395/10/12 09:30 - 12:30
17-34-515-01 سيستمهاي عامل پيشرفته 3 10 مختلط علي فانيان يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1395/10/21 09:30 - 12:30
17-12-404-01 آز پالس تكنيك 1 10 مختلط مسعود عمومي يك شنبه 13:30 - 16:30
17-18-514-01 فرايندهاي تصادفي گسسته 3 10 مختلط مهدي مهدوي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1395/10/25 09:30 - 12:30
17-18-406-03 آز مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 16:30 - 19:30
17-32-539-01 وي اچ دي ال 3 10 مختلط سيد مسعود سيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1395/10/19 09:30 - 12:30
17-32-513-01 معماري كامپيوتر پيشرفته 3 10 مختلط شادرخ سماوي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1395/10/11 09:30 - 12:30
17-32-304-01 آز معماري كامپيوتر 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 08:00 - 11:00
17-32-426-01 آزمايشگاه طراحي مدارهاي واسط 1 10 مختلط مهران صفاياني چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-12-591-01 مباحث ويژه درالكترونيك 1 3 10 مختلط اصغر غلامي سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1395/10/20 09:30 - 12:30
17-12-404-02 آز پالس تكنيك 1 10 مختلط مسعود عمومي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-18-517-01 تئوري اطلاعات 3 10 مختلط حسين سعيدي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1395/10/15 09:30 - 12:30
17-18-594-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 10 مختلط نادر كريمي
شادرخ سماوي
دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1395/10/23 09:30 - 12:30
17-18-566-01 شبكه هاي مخابرات بي سيم 3 10 مختلط نغمه سادات مويديان سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1395/10/22 09:30 - 12:30
17-18-589-01 مباني فوتونيك 3 10 مختلط مسعود عمومي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1395/10/25 09:30 - 12:30
17-18-593-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 10 مختلط رضا صفيان شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1395/10/18 09:30 - 12:30
17-16-452-01 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-04 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 08:00 - 11:00
17-18-406-02 آز مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-18-561-01 الكترومغناطيس پيشرفته 3 10 مختلط محسن مداح علي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1395/10/14 09:30 - 12:30
17-16-452-03 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-40-404-01 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 08:00 - 11:00
17-34-533-01 پايگاه داده پيشرفته 3 10 مختلط ناصر قديري مدرس سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1395/10/18 09:30 - 12:30
17-34-523-01 شناسايي آماري الگو 3 10 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 برق31 1395/10/26 09:30 - 12:30
17-10-103-03 آشنايي با مهندسي برق 1 100 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 11:00 - 12:00 1395/10/20 08:30 - 11:30
17-30-155-02 مباني كامپيوتروبرنامه سازي 3 100 مختلط بهزاد نظري سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 برق33 1395/10/23 08:30 - 11:30
17-10-103-02 آشنايي با مهندسي برق 1 100 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 10:00 - 11:00 سالن اجتماعات 1395/10/20 08:30 - 11:30
17-30-155-01 مباني كامپيوتروبرنامه سازي 3 100 مختلط سيدمحمدعلي خسروي فرد يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق33 1395/10/23 08:30 - 11:30
17-14-527-01 كنترل محركه هاي الكتريكي 3 11 مختلط محمد ابراهيمي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1395/10/13 09:30 - 12:30
17-34-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 11 مختلط محمدحسين سرايي شنبه
دو شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 8 مركز آموزشهاي الكترونيكي و پرديس 1395/10/16 13:30 - 16:30
17-18-406-01 آز مخابرات ديجيتال 1 11 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-32-308-01 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30 آز ميكرو(كامپيوتر)
17-32-308-03 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 16:30 - 19:30
17-32-304-02 آز معماري كامپيوتر 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-06 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-02 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري يك شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-03 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري دو شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-03 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-05 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 16:30 - 19:30
17-16-401-01 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مرضيه كمالي انداني شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-02 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-32-308-02 آز طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30 آز ميكرو(كامپيوتر)
17-40-350-01 پروژه 1 3 120 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-32-401-01 آزمايشگاه ريزپردازنده 1 14 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 13:30 - 16:30 آز ميكرو(كامپيوتر)
17-32-401-02 آزمايشگاه ريزپردازنده 1 14 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30 آز ميكرو(كامپيوتر)
17-18-529-01 پردازش سيگنالهاي تصويري 3 15 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1395/10/18 09:30 - 12:30
17-10-791-01 مباحث پيشرفته در مهندسي برق 1 3 15 مختلط مجيد نبي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 برق31 1395/10/13 09:30 - 12:30
17-16-511-02 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 15 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/11 09:30 - 12:30
17-14-551-01 بهره برداري پيشرفته 3 15 مختلط محمدامين لطيفي دو شنبه 09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/18 09:30 - 12:30
17-14-512-01 تئوري جامع ماشينهاي الكتريكي 3 15 مختلط سيدمرتضي سقائيان نژاداصفهاني شنبه 11:00 - 12:30
08:00 - 09:30
كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1395/10/19 09:30 - 12:30
17-16-511-01 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 15 مختلط جواد عسگري مارناني دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/11 09:30 - 12:30
17-10-404-02 آزمايشگاه الكترونيك صنعتي 1 15 مختلط احسان اديب چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-10-404-01 آزمايشگاه الكترونيك صنعتي 1 15 مختلط احسان اديب دو شنبه 13:30 - 16:30
17-34-529-01 شبكه هاي عصبي 3 15 مختلط مهران صفاياني سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار2 برق 1395/10/12 09:30 - 12:30
17-16-535-01 كنترل فرايند پيشرفته 3 15 مختلط يداله ذاكري حسين ابادي سه شنبه 08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/26 09:30 - 12:30
17-34-521-01 بينايي كامپيوتر 3 15 مختلط مازيار پالهنگ سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 101 مجتمع خوارزمي 1395/10/15 09:30 - 12:30
17-34-519-01 يادگيري ماشين 3 15 مختلط مازيار پالهنگ يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 اتاق سمينار1 برق 1395/10/13 09:30 - 12:00

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف