Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 04/07/1395 - 22:56
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-14-511-01 الكترونيك قدرت 3 20 مختلط حميدرضا كارشناس يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1395/10/16 09:30 - 12:30
17-14-512-01 تئوري جامع ماشينهاي الكتريكي 3 15 مختلط سيدمرتضي سقائيان نژاداصفهاني شنبه 08:00 - 09:30
11:00 - 12:30
كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1395/10/19 09:30 - 12:30
17-14-520-01 سيستم هاي انرژي الكتريكي تجديدپذير 3 25 مختلط احمدرضا تابش يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/11 13:30 - 16:30
17-14-527-01 كنترل محركه هاي الكتريكي 3 11 مختلط محمد ابراهيمي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1395/10/13 09:30 - 12:30
17-14-533-01 طراحي منابع تغذيه 3 21 مختلط حسين فرزانه فرد شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1395/10/15 09:30 - 12:30
17-14-551-01 بهره برداري پيشرفته 3 15 مختلط محمدامين لطيفي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/18 09:30 - 12:30
17-14-554-01 كنترل توان راكتيو 3 19 مختلط محمداسماعيل همداني گلشن يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1395/10/21 09:30 - 12:30
17-14-691-01 مباحث ويژه درقدرت 3 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي 1395/10/12 09:30 - 12:30
17-14-693-01 مباحث ويژه درقدرت 3 20 مختلط محمداسماعيل همداني گلشن شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 09:30 - 12:30
17-14-903-01 سمينار ( ارشد قدرت) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-16-304-01 سيستمهاي كنترل ديجيتال 3 35 مختلط جعفر قيصري شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 14 مجتمع ابوريحان 1395/10/20 08:30 - 11:30
17-16-312-01 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 45 مختلط ايمان ايزدي نجف آبادي يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1395/10/15 08:30 - 11:30
17-16-312-02 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 38 مختلط جواد عسگري مارناني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 7 مجتمع ابوريحان 1395/10/15 08:30 - 11:30
17-16-312-03 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 38 مختلط مرضيه كمالي انداني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1395/10/15 08:30 - 11:30
17-16-401-01 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مرضيه كمالي انداني شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-02 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري يك شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-03 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-409-01 بهينه سازي و كنترل سيستمهاي انرژي 3 30 مختلط يداله ذاكري حسين ابادي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1395/10/12 08:30 - 11:30
17-16-416-01 سيستم هاي كنترل هوشمند 3 62 مختلط فريد شيخ الاسلام يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق34 1395/10/16 08:30 - 11:30
17-16-425-01 سيستمهاي كنترل پيشرفته 3 20 مختلط مريم ذكري شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1395/10/22 13:30 - 16:30
17-16-440-01 آزمايشگاه اتوماسيون صنعتي 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-16-444-01 آزمايشگاه كنترل فرايندهاي صنعتي 1 7 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-444-02 آزمايشگاه كنترل فرايندهاي صنعتي 1 7 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-01 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-02 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-03 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-16-511-01 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 15 مختلط جواد عسگري مارناني شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/11 09:30 - 12:30
17-16-511-02 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 15 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/11 09:30 - 12:30
17-16-517-01 سيستمهاي كنترل بهينه 3 28 مختلط فريد شيخ الاسلام يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1395/10/14 09:30 - 12:30
17-16-521-01 سيستمهاي كنترل غيرخطي 3 25 مختلط مرضيه كمالي انداني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1395/10/18 09:30 - 12:30
17-16-524-01 سيستمهاي كنترل چندمتغيره 3 15 مختلط محسن مجيري فروشاني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1395/10/22 09:30 - 12:30
17-16-535-01 كنترل فرايند پيشرفته 3 15 مختلط يداله ذاكري حسين ابادي يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1395/10/26 09:30 - 12:30
17-16-550-01 شناسائي سيستم ها 3 10 مختلط مريم ذكري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1395/10/20 09:30 - 12:30
17-16-903-01 سمينار ( ارشد كنترل) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-18-204-01 تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها 3 47 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1395/10/23 13:30 - 16:30
17-18-204-02 تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها 3 40 مختلط رسول امير فتاحي ورنوسفادراني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1395/10/23 13:30 - 16:30
17-18-217-01 الكترومغناطيس 3 40 مختلط ذاكرحسين فيروزه شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-217-02 الكترومغناطيس 3 40 مختلط احمد بخت افروز يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-217-03 الكترومغناطيس 3 40 مختلط احمد بخت افروز يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-217-04 الكترومغناطيس 3 40 مختلط رضا صفيان شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-303-01 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط سيدمحمد دخيل عليان شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-303-03 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط علي محمد دوست حسيني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق31 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-303-04 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط مهدي مهدوي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1395/10/25 08:30 - 11:30
17-18-312-01 ميدانهاوامواج 3 30 مختلط محسن مداح علي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق32 1395/10/16 08:30 - 11:30
17-18-402-01 آز اف -پي -جي -ا 1 8 مختلط احسان يزديان چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-18-402-02 آز اف -پي -جي -ا 1 8 مختلط احسان يزديان دو شنبه 08:00 - 11:00
17-18-406-01 آز مخابرات ديجيتال 1 11 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-18-406-02 آز مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-18-406-03 آز مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 16:30 - 19:30
17-18-412-01 انتن 1 3 40 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق34 1395/10/14 08:30 - 11:30
17-18-425-01 مدارهاي مخابراتي 3 65 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق33 1395/10/23 08:30 - 11:30
17-18-448-01 مخابرات ديجيتال 3 30 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 برق30 1395/10/20 08:30 - 11:30
17-18-449-01 زبانهاي توصيف سخت افزارومدارات 3 40 مختلط احسان يزديان يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 16 مجتمع ابوريحان 1395/10/19 08:30 - 11:30
17-18-502-01 آزمايشگاه شبكه 1 1 60 مختلط علي فانيان شنبه 13:30 - 16:30
17-18-511-01 پردازش سيگنالهاي ديجيتال 3 23 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1395/10/21 09:30 - 12:30
17-18-511-02 پردازش سيگنالهاي ديجيتال 3 22 مختلط بهزاد نظري شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1395/10/21 09:30 - 12:30
17-18-513-01 فرايندهاي تصادفي 3 25 مختلط محمدرضا تابان شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1395/10/13 09:30 - 12:30
17-18-513-02 فرايندهاي تصادفي 3 20 مختلط احسان يزديان يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1395/10/13 09:30 - 12:30
17-18-514-01 فرايندهاي تصادفي گسسته 3 10 مختلط مهدي مهدوي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1395/10/25 09:30 - 12:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف