Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 19/06/1396 - 11:51
کد درس نام درسصعودی تعداد واحد درس ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-40-417-01 شبكه هاي كامپيوتري 3 35 مختلط نغمه سادات مويديان سه شنبه 13:30 - 15:00 برق32 1396/03/24 09:30 - 12:30
17-16-405-01 شبكه هاي عصبي 3 32 مختلط مرضيه كمالي انداني
ازاده السادات طباطبايي كهنگي
سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
11:00 - 12:30

برق32
1396/03/21 08:30 - 11:30
17-36-426-01 سيستمهاي چند رسانه اي 3 20 مختلط مائده جمالي دستگردي
شادرخ سماوي
دو شنبه
شنبه
20:00 - 21:00
11:00 - 12:30

كلاس 6 مجتمع ابوريحان
1396/03/13 08:30 - 11:30
17-16-524-01 سيستمهاي كنترل چندمتغيره 3 10 مختلط جواد عسگري مارناني سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-16-425-01 سيستمهاي كنترل پيشرفته 3 30 مختلط مريم ذكري
محمدحسين همداني
دو شنبه
شنبه
20:00 - 21:00
08:00 - 09:30

برق32
1396/04/01 08:30 - 11:30
17-16-528-01 سيستمهاي كنترل فازي 3 13 مختلط فريد شيخ الاسلام دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1396/03/20 09:00 - 12:00
17-34-320-01 سيستمهاي عامل 1 3 40 مختلط هدي باهنر
مهدي ثمن بوي
مسعود فاطمي
يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30
20:00 - 21:00
كلاس 1 مجتمع ابوريحان
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-18-573-01 سيستمهاي سوئيچينگ 3 10 مختلط حسين سعيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-16-526-01 سيستمهاي تشخيص و شناسايي عيب 3 11 مختلط جواد عسگري مارناني سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-14-480-01 سيستمهاي انرژي تجديدپذير و منابع توليد پراكنده 3 45 مختلط احمدرضا تابش سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 برق31 1396/03/29 08:30 - 11:30
17-30-217-02 ساختمانهاي گسسته 3 50 مختلط سيدمحمدعلي خسروي فرد
ميناسادات محمودي
سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
13:30 - 15:00

كلاس 12 مجتمع ابوريحان
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-30-217-01 ساختمانهاي گسسته 3 51 مختلط ميناسادات محمودي
الهام محمودزاده
شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00
20:00 - 21:00
برق34
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-34-212-01 ساختمان داده ها 3 20 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي
بهنام تاكي
سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 10 مجتمع ابوريحان
1396/03/21 08:30 - 11:30
17-18-449-02 زبانهاي توصيف سخت افزارومدارات 3 38 مختلط پوريا سيدافتتاحي
احسان يزديان
دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 15 مجتمع ابوريحان
1396/04/01 08:30 - 11:30
17-32-312-01 ريزپردازنده 3 25 مختلط ابراهيم نصراصفهاني
مجتبي اكبري
شيما رفيعي
يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
كلاس 10 مجتمع ابوريحان
1396/03/20 08:30 - 11:30
17-18-595-01 روشهاي عددي در الكترومغناطيس 3 12 مختلط رضا صفيان
ذاكرحسين فيروزه
شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-34-516-01 روشها و سيستمهاي فازي 3 10 مختلط مهران صفاياني يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-14-449-01 روشنائي فني 2 35 مختلط مهدي معلم سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
15:00 - 16:30

برق32
1396/03/23 08:30 - 11:30
17-16-448-01 رباتيك 3 31 مختلط محمدحسين همداني شنبه
دو شنبه
20:00 - 21:00
15:00 - 16:30

برق31
1396/03/31 08:30 - 11:30
17-18-556-01 راديو نرم افزاري و سيستم هاي راديويي شناختمند 3 14 مختلط محمدجواد اميدي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1396/03/18 09:00 - 12:00
17-14-552-01 ديناميك سيستمهاي قدرت 3 13 مختلط محمداسماعيل همداني گلشن دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-34-545-01 داده كاوي 3 15 مختلط ناصر قديري مدرس يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-36-450-01 تعامل انسان و كامپيوتر 3 45 مختلط نيلوفر فلاح كاظمي ليالستاني
مهدي رعايائي اردكاني
چهار شنبه
سه شنبه
20:00 - 21:00
15:00 - 16:30
08:00 - 09:30

برق34
1396/03/23 08:30 - 11:30
17-32-520-01 تصديق صحت سخت افزار 3 10 مختلط مجيد نبي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 09:00 - 12:00
17-18-204-01 تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها 3 40 مختلط رسول امير فتاحي ورنوسفادراني
اميرحسين ابراهيمي فروشاني
شنبه 20:00 - 21:00
09:30 - 11:00

كلاس 005 مجتمع خوارزمي
1396/04/01 08:30 - 11:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف ایرانی