Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: ۱۹/۰۶/۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
کد درس نام درس تعداد واحد درسنزولی ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-30-120-01 مباني فناوري اطلاعات 3 31 مختلط سينا دهقانيان نصرآبادي
سارا رنجبران
دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 08:30 - 11:30
17-18-595-01 روشهاي عددي در الكترومغناطيس 3 12 مختلط رضا صفيان شنبه 09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-18-593-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 15 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-18-573-01 سيستمهاي سوئيچينگ 3 10 مختلط حسين سعيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-18-572-01 اپتيك فوريه 3 10 مختلط مسعود عمومي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/04/01 09:00 - 12:00
17-18-571-01 برنامه نويسي شبكه 3 10 مختلط فرامرز هندسي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1396/03/28 09:00 - 12:00
17-18-576-01 شبكه هاي نوري 3 10 مختلط فروغ السادات طباطباء شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 09:00 - 12:00
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 10 مختلط مهدي مهدوي يك شنبه
شنبه
15:00 - 16:30 برق29 1396/03/29 09:00 - 12:00
17-18-586-01 آنتن پيشرفته 3 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-18-563-01 تئوري پراكندگي امواج 3 10 مختلط احمد بخت افروز يك شنبه 11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-18-556-01 راديو نرم افزاري و سيستم هاي راديويي شناختمند 3 14 مختلط محمدجواد اميدي سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1396/03/18 09:00 - 12:00
17-30-150-03 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 150 مختلط علي شريفي پور سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
تالار1
1396/03/21 08:30 - 11:30
17-30-150-02 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 60 مختلط محمد مهدي نقش دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 16 مجتمع ابوريحان 1396/03/21 08:30 - 11:30
17-30-150-04 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 100 مختلط مريم لطفي شهرضا يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 تالار1 1396/03/21 08:30 - 11:30
17-30-150-05 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 150 مختلط علي شريفي پور سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
تالار1
1396/03/21 08:30 - 11:30
17-30-217-01 ساختمانهاي گسسته 3 51 مختلط الهام محمودزاده
ميناسادات محمودي
شنبه 13:30 - 15:00 برق34 1396/03/27 08:30 - 11:30
17-30-150-01 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 60 مختلط سيدمحمدعلي خسروي فرد سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
15:00 - 16:30

كلاس 15 مجتمع ابوريحان
1396/03/21 08:30 - 11:30
17-18-544-01 پروتكلهاي امن درشبكه 3 10 مختلط مهدي برنج كوب سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-18-551-01 مباحث ويژه دردي اس پي 3 10 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/20 09:00 - 12:00
17-18-537-01 تئوري تخمين 3 18 مختلط محمدرضا تابان سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-32-207-01 مباني مدارهاي الكتريكي و الكترونيكي 3 45 مختلط محمدرضا احمدزاده دو شنبه 09:30 - 11:00 برق33 1396/03/28 09:30 - 12:30
17-40-417-01 شبكه هاي كامپيوتري 3 35 مختلط نغمه سادات مويديان سه شنبه 20:00 - 21:00 1396/03/24 09:30 - 12:30
17-40-450-01 پروژه 2 3 20 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-32-208-01 معماري و سازمان كامپيوتر 3 75 مختلط بهزاد پورعلي ريابي سه شنبه 20:00 - 21:00 1396/04/01 08:30 - 11:30
17-32-417-01 الكترونيك ديجيتال 3 35 مختلط محمد حيدري تك آبي
نسرين رضايي حسين آبادي
سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
13:30 - 15:00

برق34
1396/03/31 08:30 - 11:30
17-32-425-01 طراحي مدارهاي واسط 3 25 مختلط مجيد نبي
محبوبه فكوري زيده سرايي
شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 15 مجتمع ابوريحان
1396/03/24 09:00 - 12:00
17-34-320-01 سيستمهاي عامل 1 3 40 مختلط مسعود فاطمي
مهدي ثمن بوي
هدي باهنر
سه شنبه 20:00 - 21:00
15:00 - 16:30

كلاس 1 مجتمع ابوريحان
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-34-325-01 نظريه زبانها وماشينها 3 55 مختلط زينب مالكي
بهاره فرح بخش افوسي
يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 16 مجتمع ابوريحان
1396/03/24 09:30 - 12:30
17-32-312-01 ريزپردازنده 3 25 مختلط شيما رفيعي
مجتبي اكبري
ابراهيم نصراصفهاني
سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
كلاس 10 مجتمع ابوريحان
1396/03/20 08:30 - 11:30
17-34-420-01 هوش مصنوعي 3 25 مختلط مسعود فاطمي
آزاده محمدي
دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 08:30 - 11:30
17-32-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 10 مختلط مازيار پالهنگ دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1396/03/17 09:00 - 12:00
17-32-592-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-32-526-01 پردازنده هاي محاسباتي 3 13 مختلط شادرخ سماوي دو شنبه 09:30 - 11:00 برق29 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-34-308-01 پايگاه داده ها 2 3 35 مختلط مژگان نصرازاداني
مريم لطفي شهرضا
يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1396/04/01 08:30 - 11:30
17-34-212-01 ساختمان داده ها 3 20 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي
بهنام تاكي
يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 10 مجتمع ابوريحان
1396/03/21 08:30 - 11:30
17-34-217-01 برنامه سازي پيشرفته 3 10 مختلط مريم موزراني شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 1396/03/29 08:30 - 11:30
17-32-520-01 تصديق صحت سخت افزار 3 10 مختلط مجيد نبي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 09:00 - 12:00

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی