Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: ۱۹/۰۶/۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
کد درس نام درس تعداد واحد درسنزولی ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-32-526-01 پردازنده هاي محاسباتي 3 13 مختلط شادرخ سماوي شنبه 09:30 - 11:00 برق29 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-34-320-01 سيستمهاي عامل 1 3 40 مختلط مسعود فاطمي
هدي باهنر
مهدي ثمن بوي
يك شنبه 15:00 - 16:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 08:30 - 11:30
17-34-308-01 پايگاه داده ها 2 3 35 مختلط مژگان نصرازاداني
مريم لطفي شهرضا
سه شنبه 20:00 - 21:00 1396/04/01 08:30 - 11:30
17-18-522-01 كدگذاري كانال 3 10 مختلط سيدمحمد دخيل عليان دو شنبه 11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-34-420-01 هوش مصنوعي 3 25 مختلط آزاده محمدي
مسعود فاطمي
دو شنبه 20:00 - 21:00 1396/03/27 08:30 - 11:30
17-36-432-01 امنيت شبكه 3 35 مختلط بابك سيابي
محمد حسن صمداني
سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
كلاس 9 مجتمع ابوريحان
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-32-303-01 طراحي سيستمهاي ديجيتال 2 3 40 مختلط وحيد غفاري نيا
محمد فرداد
سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
11:00 - 12:30

كلاس 12 مجتمع ابوريحان
1396/03/28 09:30 - 12:30
17-36-426-01 سيستمهاي چند رسانه اي 3 20 مختلط مائده جمالي دستگردي
شادرخ سماوي
شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 6 مجتمع ابوريحان
1396/03/13 08:30 - 11:30
17-32-208-01 معماري و سازمان كامپيوتر 3 75 مختلط مهران صفاياني
بهزاد پورعلي ريابي
سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 16 مجتمع ابوريحان
1396/04/01 08:30 - 11:30
17-32-207-01 مباني مدارهاي الكتريكي و الكترونيكي 3 45 مختلط محمدرضا احمدزاده
ازاده السادات طباطبايي كهنگي
دو شنبه 20:00 - 21:00
09:30 - 11:00

برق33
1396/03/28 09:30 - 12:30
17-36-450-01 تعامل انسان و كامپيوتر 3 45 مختلط مهدي رعايائي اردكاني
نيلوفر فلاح كاظمي ليالستاني
سه شنبه 15:00 - 16:30 برق34 1396/03/23 08:30 - 11:30
17-36-438-01 مديريت استراتژيك فناوري اطلاعات 3 30 مختلط آناهيتا احمدي شنبه
دو شنبه
15:00 - 16:30 برق34 1396/03/31 08:30 - 11:30
17-36-407-01 مديريت و كنترل پروژه هاي فناوري اطلاعات 3 45 مختلط هدي صفايي پور دو شنبه
شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/03/31 08:30 - 11:30
17-34-449-01 مهندسي نرم افزار 2 3 35 مختلط مريم حسيني پزوه دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/03/21 08:30 - 11:30
17-34-516-01 روشها و سيستمهاي فازي 3 10 مختلط مهران صفاياني يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-34-523-01 شناسايي آماري الگو 3 10 مختلط محمدرضا احمدزاده سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 برق29 1396/03/17 09:00 - 12:00
17-34-436-01 گرافيك كامپيوتر 3 25 مختلط عليرضا نوروزي
مازيار پالهنگ
سه شنبه
يك شنبه
20:00 - 21:00
09:30 - 11:00

كلاس 3 مجتمع ابوريحان
1396/03/29 08:30 - 11:30
17-34-425-01 طراحي الگوريتم ها 3 40 مختلط حسين فلسفين دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/03/30 08:30 - 11:30
17-34-531-01 پردازش هاي تكاملي 3 15 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-36-208-01 اخلاق حرفه اي و مقررات در فناوري اطلاعات 3 50 مختلط سينا دهقانيان نصرآبادي
محمدحسين منشئي
يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 9 مجتمع ابوريحان
1396/03/17 13:30 - 16:30
17-34-545-01 داده كاوي 3 15 مختلط ناصر قديري مدرس سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-34-532-01 الگوريتم هاي پيشرفته 3 12 مختلط زينب مالكي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-34-535-01 امنيت شبكه 3 10 مختلط علي فانيان يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/18 09:00 - 12:00
17-32-312-01 ريزپردازنده 3 25 مختلط ابراهيم نصراصفهاني يك شنبه 08:00 - 09:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1396/03/20 08:30 - 11:30
17-18-303-01 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 30 مختلط نسرين رزمي دو شنبه 20:00 - 21:00 1396/03/29 08:30 - 11:30
17-14-320-01 ماشينهاي الكتريكي 3 3 30 مختلط علي ابراهيم پورپشتريگي
حميدرضا كارشناس
يك شنبه
سه شنبه
20:00 - 21:00
13:30 - 15:00

برق33
1396/03/13 08:30 - 11:30
17-14-308-01 بررسي سيستم هاي انرژي الكتريكي 2 3 30 مختلط اكبر ابراهيمي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
برق32
1396/03/16 08:30 - 11:30
17-14-328-01 مباني الكترونيك قدرت 3 30 مختلط حميدرضا كارشناس
محمدحسين ذوفقاري
يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
برق34
1396/03/20 08:30 - 11:30
17-14-450-01 مديريت انرژي الكتريكي 3 25 مختلط محمدامين لطيفي يك شنبه 09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 9 مجتمع ابوريحان
1396/03/31 08:30 - 11:30
17-12-524-01 طراحي مبدلهاي فركانس بالا 3 10 مختلط حسين فرزانه فرد دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-12-528-01 طراحي مدارهاي مجتمع سي ماس 3 10 مختلط رسول دهقاني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 13 مجتمع ابوريحان 1396/03/24 09:00 - 12:00
17-12-522-01 طراحي مدارات وي ال اس اي 3 10 مختلط سيد مسعود سيدي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-12-521-01 طراحي مدارهاي الكترونيكي در فركانس بالا 3 12 مختلط اصغر غلامي سه شنبه 09:30 - 11:00 برق29 1396/03/29 09:00 - 12:00
17-12-530-01 كاربردهاي مدرن الكترونيك صنعتي 3 15 مختلط احسان اديب يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-14-303-01 بررسي سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 3 40 مختلط غلامرضا يوسفي
محسن صفرزاده
دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
برق31
1396/03/27 08:30 - 11:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی