Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 23/01/1396 - 10:55
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیتنزولی جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-16-524-01 سيستمهاي كنترل چندمتغيره 3 10 مختلط جواد عسگري مارناني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-18-404-02 آز مدارهاي مخابراتي 1 10 مختلط رضا كريم زاده
ذاكرحسين فيروزه
يك شنبه 13:30 - 16:30
17-10-404-02 آزمايشگاه الكترونيك صنعتي 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي
بهزاد پورعلي ريابي
احسان اديب
چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-18-586-01 آنتن پيشرفته 3 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-14-403-02 آزمايشگاه سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 10 مختلط غلامرضا يوسفي
محسن صفرزاده
يك شنبه 13:30 - 16:30
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 10 مختلط مهدي مهدوي يك شنبه
شنبه
15:00 - 16:30 برق29 1396/03/29 09:00 - 12:00
17-12-528-01 طراحي مدارهاي مجتمع سي ماس 3 10 مختلط رسول دهقاني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 13 مجتمع ابوريحان 1396/03/24 09:00 - 12:00
17-12-412-02 آزمايشگاه الكترونيك آنالوگ و ديجيتال 2 1 10 مختلط رسول دهقاني
سكينه شيرازي
شيرين افيوني اكبري
چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-34-523-01 شناسايي آماري الگو 3 10 مختلط محمدرضا احمدزاده سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 برق29 1396/03/17 09:00 - 12:00
17-34-535-01 امنيت شبكه 3 10 مختلط علي فانيان يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/18 09:00 - 12:00
17-18-576-01 شبكه هاي نوري 3 10 مختلط فروغ السادات طباطباء دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 09:00 - 12:00
17-34-516-01 روشها و سيستمهاي فازي 3 10 مختلط مهران صفاياني سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/25 09:00 - 12:00
17-16-534-01 كنترل مقاوم 3 10 مختلط محسن مجيري فروشاني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/04/01 09:00 - 12:00
17-34-217-01 برنامه سازي پيشرفته 3 10 مختلط مريم موزراني دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 1396/03/29 08:30 - 11:30
17-32-304-01 آز معماري كامپيوتر 1 10 مختلط محسن حاج عبدالهي اودرجي
زهره حسينخاني
شادرخ سماوي
دو شنبه 16:30 - 19:30
17-12-522-01 طراحي مدارات وي ال اس اي 3 10 مختلط سيد مسعود سيدي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-18-544-01 پروتكلهاي امن درشبكه 3 10 مختلط مهدي برنج كوب يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-18-504-01 آزمايشگاه شبكه 2 2 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي
محبوبه مساح
علي فانيان
دو شنبه 13:30 - 16:30 آز شبكه كامپيوتر
17-12-524-01 طراحي مبدلهاي فركانس بالا 3 10 مختلط حسين فرزانه فرد شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-18-513-01 فرايندهاي تصادفي 3 10 مختلط احسان يزديان سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/03/16 08:00 - 12:00
17-18-551-01 مباحث ويژه دردي اس پي 3 10 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/20 09:00 - 12:00
17-32-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 10 مختلط مازيار پالهنگ شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1396/03/17 09:00 - 12:00
17-18-605-01 بهينه سازي محدب 3 10 مختلط نغمه سادات مويديان سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1396/03/23 09:00 - 12:00
17-32-520-01 تصديق صحت سخت افزار 3 10 مختلط مجيد نبي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 09:00 - 12:00
17-18-522-01 كدگذاري كانال 3 10 مختلط سيدمحمد دخيل عليان شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-14-694-01 مباحث ويژه درقدرت 3 10 مختلط حميدرضا كارشناس يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-18-519-01 تئوري آشكارسازي 3 10 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/22 09:00 - 12:00
17-18-402-01 آز اف -پي -جي -ا 1 10 مختلط احسان يزديان
اساتيد گروه آموزشي
نويد ضيائي
اميرحسين ابراهيمي فروشاني
دو شنبه 13:30 - 16:30
17-14-556-01 برنامه ريزي درسيستمهاي قدرت 3 10 مختلط محمدامين لطيفي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-14-573-01 قابليت اطمينان سيستمهاي قدرت 3 10 مختلط اكبر ابراهيمي شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار1 برق
برق30
1396/03/20 09:00 - 12:00
17-18-572-01 اپتيك فوريه 3 10 مختلط مسعود عمومي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/04/01 09:00 - 12:00
17-18-571-01 برنامه نويسي شبكه 3 10 مختلط فرامرز هندسي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1396/03/28 09:00 - 12:00
17-18-573-01 سيستمهاي سوئيچينگ 3 10 مختلط حسين سعيدي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-18-563-01 تئوري پراكندگي امواج 3 10 مختلط احمد بخت افروز يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-14-537-01 كنترل برداري ماشينهاي جريان متناوب 3 10 مختلط محمد ابراهيمي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1396/03/18 09:00 - 12:00
17-14-515-01 بازارهاي برق، مباتي اقتصادي و بهره برداري 3 10 مختلط غلامرضا يوسفي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-30-150-04 مباني برنامه سازي كامپيوتر 3 100 مختلط مريم لطفي شهرضا يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 تالار1 1396/03/21 08:30 - 11:30
17-16-539-01 ابزار دقيق پيشرفته 3 11 مختلط جعفر قيصري شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 14 مجتمع ابوريحان 1396/03/23 09:00 - 12:00
17-16-526-01 سيستمهاي تشخيص و شناسايي عيب 3 11 مختلط جواد عسگري مارناني سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-16-401-07 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم جمشيدي
اميررضا صدري
مريم ذكري
دو شنبه 16:30 - 19:30
17-16-401-03 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-05 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط شهرام حاج شيرمحمدي
اميررضا صدري
چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-16-401-06 آزمايشگاه سيستمهاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري
اميررضا صدري
شهرام حاج شيرمحمدي
چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-03 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 12 مختلط محمدرضا نيل فروش چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-02 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 12 مختلط محمدرضا نيل فروش
بهاره فرح بخش افوسي
علي فانيان
اساتيد گروه آموزشي
چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-40-404-01 آز شبكه هاي كامپيوتري 1 12 مختلط محبوبه مساح
مايده قربانيان
سه شنبه 13:30 - 16:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف