Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 19/06/1396 - 11:51
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-18-303-02 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 25 مختلط سيدمحمد دخيل عليان
ميلاد حيدري خوزاني
سه شنبه 08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
كلاس 5 مجتمع ابوريحان
1396/03/29 08:30 - 11:30
17-18-312-01 ميدانهاوامواج 3 30 مختلط محسن مداح علي
مرضيه نصيريان
يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 10 مجتمع ابوريحان
1396/03/20 08:30 - 11:30
17-18-402-01 آز اف -پي -جي -ا 1 10 مختلط احسان يزديان
اميرحسين ابراهيمي فروشاني
نويد ضيائي
اساتيد گروه آموزشي
دو شنبه 13:30 - 16:30
17-18-404-01 آز مدارهاي مخابراتي 1 9 مختلط رضا كريم زاده
ذاكرحسين فيروزه
شنبه 13:30 - 16:30
17-18-404-02 آز مدارهاي مخابراتي 1 10 مختلط رضا كريم زاده
ذاكرحسين فيروزه
يك شنبه 13:30 - 16:30
17-18-404-03 آز مدارهاي مخابراتي 1 9 مختلط رضا كريم زاده
ذاكرحسين فيروزه
دو شنبه 13:30 - 16:30
17-18-404-04 آز مدارهاي مخابراتي 1 9 مختلط رضا كريم زاده
ذاكرحسين فيروزه
سه شنبه 13:30 - 16:30
17-18-415-01 آزمايشگاه الكترونيك و مخابرات نوري 1 8 مختلط رامين عمادي
رضا صفيان
اساتيد گروه آموزشي
چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-18-416-01 مخابرات و الكترونيك نوري 3 25 مختلط اصغر غلامي
زهرا ولي
شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00
20:00 - 21:00
كلاس 11 مجتمع ابوريحان
1396/03/18 08:30 - 11:30
17-18-417-01 مايكروويو 1 3 30 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
برق33
1396/03/16 08:30 - 11:30
17-18-428-01 آزمايشگاه مايكروويو 1 7 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد
محمد اذري
شنبه 13:30 - 16:30
17-18-428-02 آزمايشگاه مايكروويو 1 7 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد
محمد اذري
شنبه 16:30 - 19:30
17-18-436-01 مباني مخابرات بي سيم 3 35 مختلط محمدجواد اميدي
عماد عليزاده حاجي دولو
يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30
20:00 - 21:00
برق33
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-18-448-01 مخابرات ديجيتال 3 25 مختلط علي محمد دوست حسيني
سيدعلي حسيني فرح ابادي
يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
برق34
1396/03/27 08:30 - 11:30
17-18-449-02 زبانهاي توصيف سخت افزارومدارات 3 38 مختلط احسان يزديان
پوريا سيدافتتاحي
شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30
20:00 - 21:00
كلاس 15 مجتمع ابوريحان
1396/04/01 08:30 - 11:30
17-18-504-01 آزمايشگاه شبكه 2 2 10 مختلط علي فانيان
محبوبه مساح
اساتيد گروه آموزشي
دو شنبه 13:30 - 16:30 آز شبكه كامپيوتر
17-18-511-01 پردازش سيگنالهاي ديجيتال 3 15 مختلط رسول امير فتاحي ورنوسفادراني شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 007 مجتمع خوارزمي 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-18-513-01 فرايندهاي تصادفي 3 10 مختلط احسان يزديان يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/03/16 08:00 - 12:00
17-18-518-01 تئوري پيشرفته مخابرات 3 19 مختلط حامد نريماني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-18-518-02 تئوري پيشرفته مخابرات 3 17 مختلط علي محمد دوست حسيني يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/31 09:00 - 12:00
17-18-519-01 تئوري آشكارسازي 3 10 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/22 09:00 - 12:00
17-18-522-01 كدگذاري كانال 3 10 مختلط سيدمحمد دخيل عليان شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-18-529-01 پردازش سيگنالهاي تصويري 3 13 مختلط بهزاد نظري يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1396/03/24 09:00 - 12:00
17-18-537-01 تئوري تخمين 3 18 مختلط محمدرضا تابان يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-18-544-01 پروتكلهاي امن درشبكه 3 10 مختلط مهدي برنج كوب يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-18-551-01 مباحث ويژه دردي اس پي 3 10 مختلط سعيد صدري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار1 برق 1396/03/20 09:00 - 12:00
17-18-556-01 راديو نرم افزاري و سيستم هاي راديويي شناختمند 3 14 مختلط محمدجواد اميدي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1396/03/18 09:00 - 12:00
17-18-563-01 تئوري پراكندگي امواج 3 10 مختلط احمد بخت افروز يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/03/13 09:00 - 12:00
17-18-571-01 برنامه نويسي شبكه 3 10 مختلط فرامرز هندسي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق29 1396/03/28 09:00 - 12:00
17-18-572-01 اپتيك فوريه 3 10 مختلط مسعود عمومي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/04/01 09:00 - 12:00
17-18-573-01 سيستمهاي سوئيچينگ 3 10 مختلط حسين سعيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1396/03/16 09:00 - 12:00
17-18-576-01 شبكه هاي نوري 3 10 مختلط فروغ السادات طباطباء شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1396/03/27 09:00 - 12:00
17-18-586-01 آنتن پيشرفته 3 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/03/30 09:00 - 12:00
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 10 مختلط مهدي مهدوي شنبه
يك شنبه
15:00 - 16:30 برق29 1396/03/29 09:00 - 12:00
17-18-593-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 15 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/03/21 09:00 - 12:00
17-18-595-01 روشهاي عددي در الكترومغناطيس 3 12 مختلط رضا صفيان
ذاكرحسين فيروزه
شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1396/03/25 09:00 - 12:00

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف