Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 19/06/1396 - 11:55
کد درس نام درسنزولی تعداد واحد درس ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-18-303-01 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط سيدمحمد دخيل عليان شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1396/10/24 08:30 - 11:30
17-18-303-03 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط احسان يزديان سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/10/24 08:30 - 11:30
17-18-303-02 اصول سيستمهاي مخابراتي 3 40 مختلط مهدي مهدوي شنبه 09:30 - 11:00 كلاس 8 مجتمع ابوريحان 1396/10/24 08:30 - 11:30
17-12-432-01 اصول مهندسي پزشكي 3 40 مختلط رسول امير فتاحي ورنوسفادراني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 005 مجتمع خوارزمي 1396/10/24 08:30 - 11:30
17-18-217-03 الكترومغناطيس 3 40 مختلط ذاكرحسين فيروزه سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1396/10/14 08:30 - 11:30
17-18-217-04 الكترومغناطيس 3 40 مختلط رضا صفيان يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 برق31 1396/10/14 08:30 - 11:30
17-18-217-02 الكترومغناطيس 3 40 مختلط محسن مداح علي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1396/10/14 08:30 - 11:30
17-18-217-01 الكترومغناطيس 3 40 مختلط احمد بخت افروز شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/10/14 08:30 - 11:30
17-18-561-01 الكترومغناطيس پيشرفته 3 12 مختلط احمد بخت افروز سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1396/10/17 09:00 - 12:00
17-12-325-01 الكترونيك آنالوگ و ديجيتال 1 3 25 مختلط رسول دهقاني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1396/10/18 08:30 - 11:30
17-12-304-01 الكترونيك آنالوگ و ديجيتال 2 3 50 مختلط سيد مسعود سيدي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1396/10/18 08:30 - 11:30
17-10-417-01 الكترونيك صنعتي 3 49 مختلط حسين فرزانه فرد يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/10/12 08:30 - 11:30
17-12-240-01 الكترونيك صنعتي كاربردي 3 25 مختلط احسان اديب شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/10/10 08:30 - 11:30
17-14-511-01 الكترونيك قدرت 3 16 مختلط حميدرضا كارشناس يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1396/10/24 09:00 - 12:00
17-18-412-01 انتن 1 3 35 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق34 1396/10/12 08:30 - 11:30
17-14-303-01 بررسي سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 3 35 مختلط اكبر ابراهيمي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق32 1396/10/20 08:30 - 11:30
17-14-303-02 بررسي سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 3 35 مختلط اكبر ابراهيمي سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 برق34 1396/10/20 08:30 - 11:30
17-14-303-04 بررسي سيستم هاي انرژي الكتريكي 1 3 35 مختلط غلامرضا يوسفي سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1396/10/20 08:30 - 11:30
17-34-217-01 برنامه سازي پيشرفته 3 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 1396/10/23 08:30 - 11:00
17-34-102-01 برنامه سازي پيشرفته و آز 4 35 مختلط منصوره اژه اي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق31 1396/10/23 08:30 - 11:30
17-14-551-01 بهره برداري پيشرفته 3 12 مختلط غلامرضا يوسفي سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1396/10/21 09:00 - 12:00
17-18-605-01 بهينه سازي محدب 3 13 مختلط محمد مهدي نقش شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1396/10/10 09:00 - 12:00
17-18-517-01 تئوري اطلاعات 3 12 مختلط حسين سعيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1396/10/12 09:00 - 12:00
17-14-512-01 تئوري جامع ماشينهاي الكتريكي 3 20 مختلط مهدي معلم يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1396/10/09 09:00 - 12:00
17-16-312-01 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 30 مختلط جعفر قيصري دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1396/10/13 08:30 - 11:30
17-16-312-04 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 30 مختلط ايمان ايزدي نجف آبادي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 برق34 1396/10/13 08:30 - 11:30
17-16-312-03 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 30 مختلط محمدرضا تابان سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق31 1396/10/13 08:30 - 11:30
17-16-312-02 تئوري سيستمهاي كنترل خطي 3 30 مختلط جواد عسگري مارناني دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/10/13 08:30 - 11:30
17-18-518-01 تئوري پيشرفته مخابرات 3 16 مختلط حامد نريماني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1396/10/09 09:00 - 12:00
17-18-204-02 تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها 3 35 مختلط نغمه سادات مويديان سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق34 1396/10/21 13:30 - 16:30
17-18-204-01 تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها 3 35 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/10/21 13:30 - 16:30
17-14-452-01 توليد انرژي الكتريكي 3 35 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 8 مجتمع ابوريحان 1396/10/17 08:30 - 11:30
17-14-428-01 حفاظت ورله 3 25 مختلط محمداسماعيل همداني گلشن دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق31 1396/10/10 08:30 - 11:30
17-14-468-01 درايوهاي الكتريكي 3 35 مختلط مسعود حاجيان يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/10/12 08:30 - 11:30
17-18-525-01 رمزنگاري 3 12 مختلط سيدمحمد دخيل عليان سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1396/10/19 09:00 - 12:00
17-16-511-02 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 12 مختلط محسن مجيري فروشاني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/10/21 09:00 - 12:00
17-16-511-01 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 12 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1396/10/20 09:00 - 12:00
17-32-312-01 ريزپردازنده 3 45 مختلط مهران صفاياني سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/10/24 08:30 - 11:30
17-18-449-01 زبانهاي توصيف سخت افزارومدارات 3 35 مختلط احسان يزديان يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1396/10/13 08:30 - 11:30
17-12-513-01 ساخت قطعات نيمه هادي 1 3 25 مختلط وحيد غفاري نيا دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1396/10/20 09:00 - 12:00
17-34-212-01 ساختمان داده ها 3 40 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1396/10/14 08:30 - 11:30
17-34-212-02 ساختمان داده ها 3 40 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي دو شنبه
شنبه
11:00 - 12:30 1396/10/14 08:30 - 11:30
17-30-217-01 ساختمانهاي گسسته 3 25 مختلط حسين فلسفين دو شنبه
شنبه
15:00 - 16:30 برق31 1396/10/18 08:30 - 11:30
17-12-903-01 سمينار ( ارشد الكترونيك) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-14-903-01 سمينار ( ارشد قدرت) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-16-903-01 سمينار ( ارشد كنترل) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-18-903-01 سمينار ( ارشد مخابرات) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-34-903-01 سمينار ( ارشد نرم افزار) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-32-903-01 سمينار ( ارشدسخت افزار) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-14-520-01 سيستم هاي انرژي الكتريكي تجديدپذير 3 12 مختلط احمدرضا تابش يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1396/10/16 09:00 - 12:00
17-32-316-01 سيستم هاي تعبيه شده 3 30 مختلط عارف كريمي افشار يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 برق31 1396/10/23 08:30 - 11:30
17-16-416-01 سيستم هاي كنترل هوشمند 3 50 مختلط مريم ذكري شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق34 1396/10/14 13:30 - 16:30
17-18-574-01 سيستم هاي مخابرات نوري 3 12 مختلط اصغر غلامي يك شنبه 11:00 - 12:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1396/10/10 09:00 - 12:00

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف