Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 14/07/1397 - 08:10
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیتنزولی جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-18-406-02 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-18-406-01 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-18-406-03 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-10-404-01 آزمايشگاه الكترونيك صنعتي 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 09:00 - 12:00
17-18-428-02 آزمايشگاه مايكروويو 1 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه 16:30 - 19:30
17-18-428-01 آزمايشگاه مايكروويو 1 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه 13:30 - 16:30
17-14-403-02 آزمايشگاه سيستم‌هاي انرژي الكتريكي 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-14-403-01 آزمايشگاه سيستم‌هاي انرژي الكتريكي 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-14-486-01 آزمايشگاه الكترونيك قدرت 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-40-450-01 پروژه 2 3 100 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-30-155-02 مباني كامپيوتر و برنامه‌سازي 3 100 مختلط بهزاد نظري يك شنبه
سه شنبه
13:30 - 15:00 كلاس 15 مجتمع ابوريحان 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-30-150-03 مباني برنامه‌سازي كامپيوتر 3 100 مختلط سيد جلال ذهبي دو شنبه
شنبه
13:30 - 15:00 تالار1 1397/10/18 13:30 - 16:30
17-30-150-06 مباني برنامه‌سازي كامپيوتر 3 100 مختلط علي شريفي پور سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 تالار1 1397/10/18 13:30 - 16:30
17-30-150-04 مباني برنامه‌سازي كامپيوتر 3 100 مختلط علي شريفي پور يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 تالار1 1397/10/18 13:30 - 16:30
17-30-150-05 مباني برنامه‌سازي كامپيوتر 3 100 مختلط امين جمالي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 تالار1 1397/10/18 13:30 - 16:30
17-30-155-01 مباني كامپيوتر و برنامه‌سازي 3 108 مختلط سيدمحمدعلي خسروي فرد شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 تالار1 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-18-561-01 الكترومغناطيس پيشرفته 3 12 مختلط احمد بخت افروز يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1397/10/22 08:30 - 11:30
17-18-532-01 سيستم‌هاي رادار 3 12 مختلط محمد مهدي نقش سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار2 برق 1397/10/26 08:30 - 11:30
17-18-517-01 تئوري اطلاعات 3 12 مختلط حامد نريماني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1397/10/24 08:30 - 11:30
17-18-514-01 فرايندهاي تصادفي گسسته 3 12 مختلط حسين سعيدي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1397/10/16 08:30 - 11:30
17-18-518-01 تئوري پيشرفته مخابرات 3 12 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-18-513-02 فرايندهاي تصادفي 3 12 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 برق32 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-18-513-01 فرايندهاي تصادفي 3 12 مختلط محمدرضا تابان شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-18-525-01 رمزنگاري 3 12 مختلط سيدمحمد دخيل عليان سه شنبه
يك شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1397/10/22 08:30 - 11:30
17-18-502-01 آزمايشگاه شبكه 1 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 13:30 - 16:30 آز شبكه كامپيوتر
17-14-694-01 مباحث ويژه در قدرت 3 12 مختلط محمداسماعيل همداني گلشن دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1397/10/18 08:30 - 11:30
17-16-401-01 آزمايشگاه سيستم‌هاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-02 آزمايشگاه سيستم‌هاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري يك شنبه 13:30 - 16:30
17-14-692-01 مباحث ويژه در قدرت 3 12 مختلط مسعود حاجيان دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-14-533-01 طراحي منابع تغذيه 3 12 مختلط حسين فرزانه فرد سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1397/10/25 08:30 - 11:30
17-16-401-03 آزمايشگاه سيستم‌هاي كنترل خطي 1 12 مختلط مرضيه كمالي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-511-01 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 12 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق33 1397/10/15 08:30 - 11:30
17-16-524-01 سيستم‌هاي كنترل چندمتغيره 3 12 مختلط محسن مجيري فروشاني سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1397/10/24 08:30 - 11:30
17-16-550-01 شناسائي سيستم‌ها 3 12 مختلط جواد عسگري مارناني شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-16-511-02 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 12 مختلط محسن مجيري فروشاني سه شنبه
يك شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1397/10/15 08:30 - 11:30
17-18-571-01 برنامه‌نويسي شبكه 3 12 مختلط فرامرز هندسي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1397/10/25 08:30 - 11:30
17-18-593-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 12 مختلط مهران صفاياني سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار1 برق 1397/10/23 08:30 - 11:30
17-34-519-01 يادگيري ماشين 3 12 مختلط مازيار پالهنگ سه شنبه
يك شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1397/10/19 08:30 - 11:30
17-34-523-01 شناسايي آماري الگو 3 12 مختلط محمدرضا احمدزاده يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1397/10/16 08:30 - 11:30
17-34-523-02 شناسايي آماري الگو 3 12 مختلط عبدالرضا ميرزايي دمابي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 8 مجتمع ابوريحان 1397/10/16 08:30 - 11:30
17-34-515-01 سيستم‌هاي عامل پيشرفته 3 12 مختلط علي فانيان دو شنبه
شنبه
15:00 - 16:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1397/10/24 08:30 - 11:30
17-32-592-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 12 مختلط زينب مالكي يك شنبه
سه شنبه
15:00 - 16:30 برق29 1397/10/22 08:30 - 11:30
17-34-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 12 مختلط نادر كريمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-40-404-05 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 08:00 - 11:00
17-40-404-06 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 08:00 - 11:00
17-40-404-07 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-40-404-04 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-03 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-01 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-40-404-02 آزمايشگاه شبكه‌هاي كامپيوتري 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 13:30 - 16:30
17-32-591-01 مباحث ويژه در كامپيوتر 3 12 مختلط مجيد نبي دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1397/10/18 08:30 - 11:30
17-18-594-01 مباحث ويژه در مخابرات 3 12 مختلط فرزانه شايق بروجني يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1397/10/26 08:30 - 11:30
17-18-591-01 مباحث ويژه در مخابرات 1 3 12 مختلط سيد اميررضا احمدي مهر دو شنبه
شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-18-574-01 سيستم‌هاي مخابرات نوري 3 12 مختلط اصغر غلامي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق31 1397/10/25 08:30 - 11:30
17-18-585-01 سازگاري الكترومغناطيس 3 12 مختلط ذاكرحسين فيروزه دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1397/10/26 08:30 - 11:30
17-20-512-01 مدل‌سازي سيستم‌هاي بيولوژيكي 3 12 مختلط فرزانه شايق بروجني
سيد جلال ذهبي
شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1397/10/17 08:30 - 11:30
17-32-513-01 معماري كامپيوتر پيشرفته 3 12 مختلط شادرخ سماوي دو شنبه
شنبه
09:30 - 11:00 اتاق سمينار2 برق 1397/10/17 08:30 - 11:30
17-32-516-01 شبكه‌هاي كامپيوتري پيشرفته 3 12 مختلط مسعودرضا هاشمي شنبه
دو شنبه
13:30 - 15:00 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1397/10/30 08:30 - 11:30
17-20-532-01 اولتراسوند و كاربردهاي آن در مهندسي پزشكي 3 12 مختلط امير اخوان بي تقصير سه شنبه
يك شنبه
13:30 - 15:00 اتاق سمينار2 برق 1397/10/24 08:30 - 11:30
17-12-526-01 مبدل‌هاي سوئيچينگ پيشرفته 3 12 مختلط احسان اديب شنبه 11:00 - 12:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1397/10/22 08:30 - 11:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی