Jump to Navigation

دروس

آخرین بروز رسانی: 14/07/1397 - 08:10
کد درس نام درس تعداد واحد درس ظرفیت جنسیت نام استاد زمان ساعت تشکیل مکان امتحان ساعت امتحان
17-14-533-01 طراحي منابع تغذيه 3 12 مختلط حسين فرزانه فرد يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 اتاق سمينار1 برق 1397/10/25 08:30 - 11:30
17-14-551-01 بهره‌برداري پيشرفته 3 21 مختلط محمدامين لطيفي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-14-554-01 كنترل توان راكتيو 3 16 مختلط غلامرضا يوسفي يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار2 برق 1397/10/23 08:30 - 11:30
17-14-692-01 مباحث ويژه در قدرت 3 12 مختلط مسعود حاجيان شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 1 مجتمع ابوريحان 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-14-694-01 مباحث ويژه در قدرت 3 12 مختلط محمداسماعيل همداني گلشن شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1397/10/18 08:30 - 11:30
17-14-903-01 سمينار (ارشد قدرت) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-16-304-01 سيستم‌هاي كنترل ديجيتال 3 55 مختلط جواد عسگري مارناني شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 برق34 1397/10/24 08:30 - 11:30
17-16-312-01 تئوري سيستم‌هاي كنترل خطي 3 45 مختلط فريد شيخ الاسلام شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق31 1397/10/19 08:30 - 11:30
17-16-312-02 تئوري سيستم‌هاي كنترل خطي 3 45 مختلط ايمان ايزدي نجف آبادي شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1397/10/19 08:30 - 11:30
17-16-312-03 تئوري سيستم‌هاي كنترل خطي 3 45 مختلط محمدرضا تابان يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق32 1397/10/19 08:30 - 11:30
17-16-401-01 آزمايشگاه سيستم‌هاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-02 آزمايشگاه سيستم‌هاي كنترل خطي 1 12 مختلط مريم ذكري يك شنبه 13:30 - 16:30
17-16-401-03 آزمايشگاه سيستم‌هاي كنترل خطي 1 12 مختلط مرضيه كمالي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-416-01 سيستم‌هاي كنترل هوشمند 3 43 مختلط مريم ذكري شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-16-436-01 سيستم‌هاي مكاترونيكي 3 40 مختلط يداله ذاكري حسين ابادي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق30 1397/10/23 08:30 - 11:30
17-16-444-01 آزمايشگاه كنترل فرايندهاي صنعتي 1 9 مختلط اساتيد گروه آموزشي دو شنبه 13:30 - 16:30
17-16-444-02 آزمايشگاه كنترل فرايندهاي صنعتي 1 9 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-16-444-03 آزمايشگاه كنترل فرايندهاي صنعتي 1 9 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-16-448-01 رباتيك 3 30 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه
دو شنبه
15:00 - 16:30 برق29 1397/10/17 08:30 - 11:30
17-16-452-01 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-02 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-04 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-16-452-05 آزمايشگاه ابزار دقيق 1 8 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-16-511-01 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 12 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق33 1397/10/15 08:30 - 11:30
17-16-511-02 رياضيات مهندسي پيشرفته 3 12 مختلط محسن مجيري فروشاني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1397/10/15 08:30 - 11:30
17-16-517-01 سيستم‌هاي كنترل بهينه 3 22 مختلط فريد شيخ الاسلام يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق30 1397/10/18 08:30 - 11:30
17-16-517-02 سيستم‌هاي كنترل بهينه 3 15 مختلط جواد عسگري مارناني يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 3 مجتمع ابوريحان 1397/10/18 08:30 - 11:30
17-16-521-01 سيستم‌هاي كنترل غيرخطي 3 20 مختلط جعفر قيصري شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 برق29 1397/10/22 08:30 - 11:30
17-16-524-01 سيستم‌هاي كنترل چندمتغيره 3 12 مختلط محسن مجيري فروشاني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 4 مجتمع ابوريحان 1397/10/24 08:30 - 11:30
17-16-550-01 شناسائي سيستم‌ها 3 12 مختلط جواد عسگري مارناني شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 كلاس 2 مجتمع ابوريحان 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-16-903-01 سمينار (ارشد كنترل) 2 60 مختلط اساتيد گروه آموزشي
17-18-204-01 تجزيه و تحليل سيگنال‌ها و سيستم‌ها 3 47 مختلط نغمه سادات مويديان شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 9 مجتمع ابوريحان 1397/10/27 13:30 - 16:30
17-18-204-02 تجزيه و تحليل سيگنال‌ها و سيستم‌ها 3 47 مختلط مهدي مهدوي يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق32 1397/10/27 13:30 - 16:30
17-18-204-03 تجزيه و تحليل سيگنال‌ها و سيستم‌ها 3 45 مختلط علي محمد دوست حسيني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق31 1397/10/27 13:30 - 16:30
17-18-217-01 الكترومغناطيس 3 53 مختلط احمد بخت افروز شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 14 مجتمع ابوريحان 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-18-217-02 الكترومغناطيس 3 50 مختلط احمد بخت افروز شنبه
دو شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 14 مجتمع ابوريحان 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-18-217-03 الكترومغناطيس 3 50 مختلط ذاكرحسين فيروزه يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-18-217-04 الكترومغناطيس 3 50 مختلط محسن مداح علي يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 12 مجتمع ابوريحان 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-18-303-01 اصول سيستم‌هاي مخابراتي 3 35 مختلط مهدي مهدوي شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 5 مجتمع ابوريحان 1397/10/30 08:30 - 11:30
17-18-303-02 اصول سيستم‌هاي مخابراتي 3 35 مختلط علي محمد دوست حسيني يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 برق30 1397/10/30 08:30 - 11:30
17-18-303-03 اصول سيستم‌هاي مخابراتي 3 35 مختلط احسان يزديان يك شنبه
سه شنبه
11:00 - 12:30 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1397/10/30 08:30 - 11:30
17-18-312-01 ميدان‌ها و امواج 3 35 مختلط ذاكرحسين فيروزه يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1397/10/20 08:30 - 11:30
17-18-402-01 آزمايشگاه FPGA 1 7 مختلط احسان يزديان يك شنبه 13:30 - 16:30
17-18-402-02 آزمايشگاه FPGA 1 8 مختلط احسان يزديان دو شنبه 13:30 - 16:30
17-18-406-01 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي سه شنبه 13:30 - 16:30
17-18-406-02 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 08:00 - 11:00
17-18-406-03 آزمايشگاه مخابرات ديجيتال 1 10 مختلط اساتيد گروه آموزشي چهار شنبه 13:30 - 16:30
17-18-414-01 ريزموج و آنتن 3 35 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق33 1397/10/18 08:30 - 11:30
17-18-425-01 مدارهاي مخابراتي 3 36 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد يك شنبه
سه شنبه
08:00 - 09:30 برق33 1397/10/27 08:30 - 11:30
17-18-428-01 آزمايشگاه مايكروويو 1 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه 13:30 - 16:30
17-18-428-02 آزمايشگاه مايكروويو 1 10 مختلط ابوالقاسم زيدابادي نژاد شنبه 16:30 - 19:30
17-18-448-01 مخابرات ديجيتال 3 40 مختلط محمدصادق فاضل فلاورجاني يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 10 مجتمع ابوريحان 1397/10/17 08:30 - 11:30
17-18-449-01 زبان‌هاي توصيف سخت‌افزار و مدارها 3 45 مختلط احسان يزديان شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 13 مجتمع ابوريحان 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-18-449-02 زبان‌هاي توصيف سخت‌افزار و مدارها 3 45 مختلط سيد اميررضا احمدي مهر يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-18-450-01 پردازش سيگنال‌هاي ديجيتال 3 45 مختلط بهزاد نظري يك شنبه
سه شنبه
09:30 - 11:00 برق34 1397/10/16 08:30 - 11:30
17-18-502-01 آزمايشگاه شبكه 1 1 12 مختلط اساتيد گروه آموزشي يك شنبه 13:30 - 16:30 آز شبكه كامپيوتر
17-18-513-01 فرايندهاي تصادفي 3 12 مختلط محمدرضا تابان شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 اتاق سمينار1 برق 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-18-513-02 فرايندهاي تصادفي 3 12 مختلط سيدمحمود مدرس هاشمي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق32 1397/10/29 08:30 - 11:30
17-18-514-01 فرايندهاي تصادفي گسسته 3 12 مختلط حسين سعيدي شنبه
دو شنبه
08:00 - 09:30 برق29 1397/10/16 08:30 - 11:30
17-18-517-01 تئوري اطلاعات 3 12 مختلط حامد نريماني شنبه
دو شنبه
09:30 - 11:00 كلاس 11 مجتمع ابوريحان 1397/10/24 08:30 - 11:30

صفحه‌ها



by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی