Jump to Navigation

Electronic

Ehsan Adib
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Electronic
e.adib@cc.iut.ac.ir
98-031-33915465
Rasoul Dehghani
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Electronic
dehghani@cc.iut.ac.ir
98-031-33915375
Hosein Farzanehfard
Faculty
استاد (Professor)
Electronic
hosein@cc.iut.ac.ir
98-313-3915403
Vahid Ghafarinia
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Electronic
ghafarinia@cc.iut.ac.ir
98-313-3915467
Asghar Gholami
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Electronic
gholami@cc.iut.ac.ir
98-313-3912451
Head of Group
Narsin Rezaei
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Electronic
n.rezaei@cc.iut.ac.ir
98-031-33919061
Sayed Masood Sayedi
Faculty
استاد (Professor)
Electronic
m_sayedi@cc.iut.ac.ir
98-031-33915417

Power

Akbar Ebrahimi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Power
ebrahimi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915437
Mohammad Ebrahimi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Power
mebrahim@cc.iut.ac.ir
98-313-3915388
Mohammad Esmail Hamedani Golshan
Faculty
استاد (Professor)
Power
hgolshan@cc.iut.ac.ir
98-031-33915386
Hamid Reza Karshenas
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Power
karshen@cc.iut.ac.ir
98-313-3915424
Mohammad Amin Latify
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Power
latify@cc.iut.ac.ir
98-313-3915356
Head of Group
Mehdi Moallem
Faculty
استاد (Professor)
Power
moallem@cc.iut.ac.ir
98-313-3915381
Mortaza Saghaian Nejad
Faculty
استاد (Professor)
Power
saghaian@cc.iut.ac.ir
98-313-3915385
Ahmadreza Tabesh
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Power
a.tabesh@cc.iut.ac.ir
98-313-391-5447
Reza Yousefi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Power
yousefi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915467

Control

Javad Askari
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Control
j-askari@cc.iut.ac.ir
98-313-3915440
Jafar Ghaisari
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Control
ghaisari@cc.iut.ac.ir
98-313-3915398
Iman Izadi
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Control
iman.izadi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915383
Marzieh Kamali
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Control
m.kamali@cc.iut.ac.ir
98-313-3915484
Mohsen Mojiri
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Control
mohsen.mojiri@cc.iut.ac.ir
98-313-391-5396
Farid Sheikholeslam
Faculty
استاد (Professor)
Control
sheikh@cc.iut.ac.ir
98-313-3915397
Head of Group
Yadollah Zakeri
Faculty
مربی (Instructor)
Control
Zakeri@cc.iut.ac.ir
98-313-3915421
Emeritus
Maryam Zekri
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Control
mzekri@cc.iut.ac.ir
98-313-3912451

Communication

Mohammad Reza Ahmadzadeh
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
Ahmadzadeh@cc.iut.ac.ir
98-313-3915370
Rasoul Amirfattahi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
fattahi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915382
Mehdi Berenjkoub
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
brnjkb@cc.iut.ac.ir
98-313-3915373
Mohammad Dakhilalian
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
mdalian@cc.iut.ac.ir
98-313-3915445
Ali Mohammad Doost Hosseini
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
alimdh@cc.iut.ac.ir
98-313-3915379
Mohammad Sadegh Fazel
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
Fazel@cc.iut.ac.ir
98-313-3915361
Zaker Hossein Firouzeh
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
zhfirouzeh@cc.iut.ac.ir
98-313-3915465
Faramarz Hendessi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
hendessi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915380
Mohammadali Khosravifard
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
khosravi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915362
Mohsen Maddah Ali
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
maddahali@cc.iut.ac.ir
98-313-3915443
Mehdi Mahdavi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
m_mahdavi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915384
Naghmeh Sadat Moayedian
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
moayedian@cc.iut.ac.ir
98-313-3915387
Mahmoud Modarres Hashemi
Faculty
استاد (Professor)
Communication
Modarres@cc.iut.ac.ir
98-313-3915378
President of University
Mohammad Mehdi Naghsh
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
mm_naghsh@cc.iut.ac.ir
98-03133915358
Hamed Narimani
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
h.narimani@cc.iut.ac.ir
98-313-3919072
Head of Group
Behzad Nazari
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
nazari@cc.iut.ac.ir
98-031-33915369
Mohammad Javad Omidi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
omidi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915377
Masood Omoomi
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
omoomi@cc.iut.ac.ir
98-313-3912451
Saeid Sadri
Faculty
استاد (Professor)
Communication
sadri@cc.iut.ac.ir
98-313-3915416
Reza Safian
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
rsafian@cc.iut.ac.ir
98-313-3915357
Hossein Saidi
Faculty
استاد (Professor)
Communication
hsaidi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915372
Head of Department
Mohammad Reza Taban
Faculty
استاد (Professor)
Communication
mrtaban@cc.iut.ac.ir
98-313-3915475
Foroogh Sadat Tabataba
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
fstabataba@cc.iut.ac.ir
98-313-3915387
Ehsan Yazdian
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Communication
yazdian@cc.iut.ac.ir
98-313-3915418
Abolghasem Zeidaabadi Nezhad
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Communication
zeidabad@cc.iut.ac.ir
98-313-3915376

معماری، هوش و رباتیک

Nader Karimi
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
معماری، هوش و رباتیک
nader.karimi@cc.iut.ac.ir
98-313-3915025
Majid Nabi
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
معماری، هوش و رباتیک
nabi@cc.iut.ac.ir
98-313-3919050
Head of Group
Maziar Palhang
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
معماری، هوش و رباتیک
palhang@cc.iut.ac.ir
98-313-3915426
Mehran Safayani
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
معماری، هوش و رباتیک
safayani@cc.iut.ac.ir
98-313-3919063
Shadrokh Samavi
Faculty
استاد (Professor)
معماری، هوش و رباتیک
samavi96@cc.iut.ac.ir
98-313-3915422

Computer and IT

Ali Fanian
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Computer and IT
a.fanian@cc.iut.ac.ir
98-313-3915392
Nasser Ghadiri
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Computer and IT
nghadiri@cc.iut.ac.ir
98-313-3919058
Masoud Reza Hashemi
Faculty
دانشیار (Associate Professor)
Computer and IT
hashemim@cc.iut.ac.ir
98-313-3912450
Zeinab Maleki
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Computer and IT
zmaleki@cc.iut.ac.ir
031-33919057
Mohammad Hossein Manshaei
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Computer and IT
manshaei@cc.iut.ac.ir
98-313-3919067
Head of Group
Abdolreza Mirzaei
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Computer and IT
mirzaei@cc.iut.ac.ir
98-313-3915465
Mohammad Hosein Saraei
Faculty
استادیار (Assistant Professor)
Computer and IT
Saraee@cc.iut.ac.ir
98-313-3912450


by Dr. Radut

ارتقاء امنیت وب با وف بومی آسپا-وف